„P. Širvio eilių skambumas“

Rugsėjo 29 dieną Žeimių miestelio bibliotekos ir Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro bendromis pastangomis buvo surengta poezijos popietė „P. Širvio eilių skambumas“.

Poetui Pauliui Širviui rugsėjo 6 dieną būtų suėję 95-eri metai. Minint šį jubiliejų ir buvo suorganizuota popietė, skirta lyriškajai P. Širvio kūrybai prisiminti.

Kamerinėje miestelio bibliotekos aplinkoje skambėjo graudžiai svajingi, liaudies dainų poetika grįsti, lietuvių tautai artimi ir pažįstami poeto posmai, kuriuos deklamavo Žeimių mokyklos mokinės Austėja Dobilaitė, Gertrūda Maželytė, Kamilė Trukšaninaitė bei bibliotekininkė Asta Chlastauskaitė, kuri renginio dalyviams taip pat priminė svarbiausius P. Širvio biografijos faktus, likimo posūkius, įtakojusius jo kūrybos kryptis.

Popietę papuošė  Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro moterų ansamblio (vadovė Ligita Budrikienė) atliekamos tautoje gerai žinomos dainos, sukurtos pagal P. Širvio tekstus. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2015-2016.