Mokslo metų užbaigimo šventė

Birželio 5 d. – paskutinė mokslo metų diena 6-10 klasių mokiniams. Tai laukta mokinių diena, po kurios trumpam pamirš vadovėlius, mokyklinius suolus ir mėgausis vasaros malonumais.

Pirmąsias pamokas skyrėme bendravimui su klasių vadovais. Mokiniai įsivertino savo pažangą, pasiekimus, numatė gaires sekantiems mokslo metams. Po to visi sugužėjo į aktų salę, kur vyko mokslo metų ir paskutinio skambučio šventinis renginys.

Šventės metu direktorė Dijana Vazgienė už gerą mokymąsi ir aktyvų dalyvavimą organizuojant mokyklos renginius įteikė mokiniams padėkas. Projekto „Metų mokinys“ organizatorė Edita Gerulaitienė ir mokyklos direktorė Dijana Vazgienė įteikė rėmėjų prizus „saldžias karūnas“ ir pinigines dovanas projekto 6,7,8,9,10 klasės trečios, antros ir pirmos vietos nugalėtojams.

Paskutinis skambutis mūsų mokykloje skambėjo ir devyniems mokyklą baigiantiems dešimtos klasės mokiniams. Išsiskirstėme vieni kitiems linkėdami geros vasaros ir malonių įspūdžių… Nuotraukos

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2014-2015.