Edukacinė programa Klaipėdoje

Birželio 2 dieną 6-9 klasių mokiniai vyko į Klaipėdą, kur dalyvavo edukacinėje programoje. Mokinius ypatingai sužavėjo pirmoji edukacinės programos dalis – ekskursija „Klaipėda iš paukščio skrydžio“. Mokiniai laiptais pakilę į 46,5 metrų aukščio Šv. Mergelės Marijos Taikos karalienės bažnyčios bokštą grožėjosi miesto panoraminiais vaizdais.

Antroje edukacinės programos dalyje viešosios įstaigos „Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras“ gidė supažindino su 20 senamiestyje įsikūrusių skulptūrų, papasakojo jų atsiradimo istorijas.

Pasigrožėję Klaipėdos senamiesčiu mokiniai vyko į Senąją perkėlą, iš kurios kėlėsi keltu į Lietuvos Jūrų muziejų, delfinariume stebėjo delfinų pasirodymą. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2014-2015.