„Mažojo princo“ paslaptys

Gegužės 12 dieną mokykloje vyko popietė, skirta Antuano de Sent Egziuperi 115 metų jubiliejui paminėti.

Popietėje dalyvavo šeštos klasės mokiniai. Renginio metu mokiniai buvo supažindinti su Antuano de Sent Egziuperi asmenybe, kūryba.

Šeštokai bandė užkoduoti piešinyje tam tikrus daiktus, sąvokas, lygiai taip pat, kaip ir Antuanas de Sent Egziuperi knygoje „Mažasis princas“ paslėpė savo herojus.

Pristačius piešinius – kodus, kurių prasmę sunku buvo nuspėti, gimė karštos diskusijos, nes kiekvienas vis kitaip įsivaizdavo piešinio – kodo reikšmę. Šeštokai neliko abejingi rašytojo asmenybei, ypatingą įspūdį mokiniams paliko Antuano de Sent Egziuperi greičio rekordų siekimai lėktuvu ir patirtos aviakatastrofos.

Garsusis kūrinys „Mažasis princas“ popietės dalyviams sukėlė įvairių filosofinių apmąstymų. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2014-2015.