„Klasės vadovo vaidmuo gerinant tėvų švietimo politiką“

Gegužės 14 dieną klasė vadovai, mokytojai dalinosi gerąja patirtimi, dalyvavo  dispute „Klasės vadovo vaidmuo gerinant tėvų švietimo politiką“.

Pradinių klasių mokytoja Jūratė Smailienė pristatė Kauno Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje vykusios konferencijos „Šeimos ir mokyklos dialogas – vaiko motyvacijos garantas“ medžiagą. Aptarė konferencijoje išskirtus tėvų ir mokyklos bendradarbiavimo variantus.

Vėliau disputo dalyviai aptarė Žeimių mokyklos metodinės tarybos parengtą „Tėvų ir mokyklos bendradarbiavimo schemą“. Klasės vadovai buvo  pasirengę  kalbėti apie klasės vadovo bendravimą su klasės mokinių tėvais, bendravimo ir bendradarbiavimo formas, tėvų įtraukimo būdus į klasės veiklą, tėvų pagalbą klasės vadovui.

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2014-2015.