„Ar pažįsti gimtąjį kraštą?“

Mūsų mokyklos komanda – penktokai Gertrūda Maželytė, Kamilė  Trukšaninaitė, Danielius Jurkevičius, Laurynas Velykis ir šeštokė Gustė Davalgaitė balandžio 16 d. dalyvavo  Jonavos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių viktorinoje „Ar pažįsti gimtąjį kraštą?“, kuri buvo skirta Jonavos miesto įkūrimo 265-osioms metinėms paminėti. Viktoriną organizavo Jonavos krašto muziejus, renginys vyko Jonavos kultūros centro Mažojoje salėje.

Mokiniai atsakinėjo į klausimus, žaidė piemenėlių žaidimą, klausėsi vaikų folkloro ansamblio „Ramtatukai“.

Penktokų nuomone, viktorinoje buvo labai įdomu – sužinojo daug naujo, buvo apdovanoti saldainiais, padėkos raštu ir knyga apie Jonavą „Paslėptas laikas“. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2014-2015.