Sportininkai puikiai pradėjo 2015 metus

Šių metų sausio 6 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko kaimo vietovių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos.

Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro mergaičių komanda (5, 6 klasių mokinės: U. Šneliūtė, G. Martinionytė, D. Penkauskaitė, R. Salinaitė, E. Salinaitė, K. Trukšaninaitė, G. Maželytė, E. Antanaitytė) iškovojo II vietą.

Berniukų komanda (L. Rokas, I. Kiela. D. Imbrasas, L. Kornušenkla, N. Astrauskas. G. Valionis, E. Kacevičius, L. Velykis, D. Jurkevičius ir V. Drobyševas) buvo nenugalima ir užėmusi pirmąją vietą iškovojo teisę atstovauti Jonavos rajonui tarpzoninėse kaimo vietovių kvadrato varžybose, kuriose užėmė prizinę III-iąją vietą.

Sausio 14 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko kaimo vietovių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro mišri berniukų ir mergaičių 5 – 6 klasių komanda užėmė antrą vietą.

Tikėkimės, kad sportiniai rezultatai džiugins ir tolesnėse sportinėse varžybose.

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2014-2015.