„Bebras“ 2014

Aurėja konkurso nugalėtojų apdovanojimo šventėje Vilniuje

Gruodžio 15 d. Vilniaus Universiteto matematikos ir informatikos instituto padėkas išsidalijo XI tarptautinio informatikos ir IT konkurso „Bebras“, vykusio lapkričio mėnesį, dalyviai. Šiemet konkurse dalyvavo 49 mūsų mokyklos mokiniai.

Geriausiai sekėsi ketvirtokei Aurėjai Lėgėtavičiūtei. Aurėja tapo ne tik mokyklos lydere – jos rezultatas geriausias Mažylių grupėje Jonavos rajone, o respublikoje teko III vieta.

Į rajono geriausių mokinių trisdešimtukus šiais metais pateko 34 konkurso dalyviai, 17 dalyvių – į dešimtukus: ketvirtokai užėmė 7 dešimtuko vietas, Vytenis Drobyševas rajono penktokų grupėje ketvirtas, Laurynas Rokas rajono šeštokų grupėje trečias, Paulina Mickevičiūtė rajono aštuntokų grupėje penkta, rajono devintokų grupėje Tomas Sedelskis – ketvirtas.

Dėkojame konkurso organizatoriams už puikią smegenų mankštą ir laukiame ateinančio lapkričio! Daugiau apie mokyklos rezultatus

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2014-2015.