Bendravimas su tėvais

Spalio 22 dieną į mokyklos aktų salę susirinko gausus būrys mokinių tėvų, mokytojų, mokyklos darbuotojų. Mokinių tėvų susirinkimo metu buvo kalbama apie įstaigos naujoves, pateikta informacija, kokias papildomas funkcijas vykdo mokykla tapusi daugiafunkciu centru. Dalyviai supažindinti su mokinių maitinimo tvarkos pakeitimais, kurie įsigalios nuo lapkričio 1 dienos.

Pasikeitus mokyklos nuostatams, keičiasi mokyklos tarybos sudėtis. Tėvai išrinko į mokyklos tarybą savo atstovus: Ilmą Šafronienę, Ingą Šafronienę ir Vidą Rokienę. Daugiausia balsų surinkusi  Vida Rokienė išrinkta tėvų komiteto pirmininke.

Tėvai klausėsi psichologės Vilmos Kvietkuvienės paskaitos „Pozityvioji tėvystė: auklėjimo ir ryšio su vaiku kūrimo metodai“. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Direktorė Dijana Vazgienė

Kategorijos: 2014-2015.