Rugsėjis pakvietė mokyklon

Ši rugsėjo 1-oji Žeimių mokyklos bendruomenei neeilinė.

Mokykla pakeitė pavadinimą. Dabar vadinsimės „Jonavos r. Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras“. Teiksime ne tik vaikų, mokinių ugdymo paslaugas, bet ir rūpinsimės viso miestelio kultūrine bei sportine veikla.

Po mokyklos stogu įsikūrė dvi vaikų darželio grupės: jungtinė priešmokyklinio ugdymo (5-7 metų vaikams) ir ikimokyklinio ugdymo grupė (2-6 metų vaikams). Vaikų darželis įsikūrė I aukšto patalpose, kuriose anksčiau buvo chemijos kabinetas ir biblioteka. Dabar šios patalpos atnaujintos, apstatytos dar dažais kvepiančiais baldais. Galėsime priimti 40 vaikučių.

Džiaugiamės suremontuota aktų sale, kurioje vyksta renginiai ne tik mokiniams, bet ir miestelio gyventojams.

2014 metų rugsėjis į mokyklą pakvietė per 180 vaikų. Su  mokslo ir žinių švente mokinius ir jų tėvelius, mokytojus atvyko pasveikinti Žeimių bažnyčios klebonas Raimundas Kazaitis, rajono Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Klemensas Sungaila, bendrovės „Egsta“, remontavusios mokyklos patalpas,  direktorius Antanas Etneris, buvęs mokyklos auklėtinis, žurnalistas Marius Glinskas. Seniūnas Faustas Pilipavičius padovanojo darželio vaikams sieninius laikrodžius. Gražų sveikinimo žodį tarė tėvų komiteto pirmininkė Jūratė Trukšaninienė.

Klebonas pašventino darželio patalpas, mokiniai dalyvavo Šv. Mišiose ir skubėjo į pirmąją pamoką, kuri šiais metais buvo skirta Baltijos kelio 25 – mečiui paminėti.

Direktorė Dijana Vazgienė

Nuotraukos Rūtos Juškienės ir Aušros Vismantaitės