Mokslo metų užbaigimo ir Paskutinio skambučio šventė

Birželio 6 d. – paskutinė mokslo metų diena. Ta proga dešimtokai surengė koncertą, kuriame atsisveikino su mokykla, o jaunesnieji jų draugai šokiais, dainomis sveikino prasidedančią vasarą, džiaugėsi atostogomis.

Direktorė Dijana Vazgienė padėkomis apdovanojo mokinius, pasiekusius geriausių mokymosi rezultatų, puikiai lankančius mokyklą, konkursų dalyvius, prizininkus.

Šio renginio metu buvo apdovanoti ir visus mokslo metus vykusio projekto „Metų mokinys“ laimėtojai.

Mažuosius abiturientus sveikino pirmosios mokytojos Liuba Jonaitienė ir Sigita Juknienė, klasės vadovė Asta Grigaliūnienė, devintokai.

Šventės pabaigoje atsisveikinimo žodį tarė dešimtokai. Jie padėkojo visiems mokytojams, savo pirmosioms mokytojoms, tėveliams ir įteikė puokštes gėlių. Nuotraukos

Mokytoja Asta Grigaliūnienė

Kategorijos: 2013-2014.