Viešnagė Trakuose

Mokykloje kasmet vykdomas projektas „Pažinkime gimtąjį kraštą“.

Gegužės 28 d. pirmos, antros ir trečios klasių mokiniai vyko į Trakus. Mokiniai kartu su mokytojais ir tėveliais aplankė salos pilį. Muziejaus gidas žaismingai pristatė šios pilies svarbiausius istorijos etapus. Mokiniams buvo įdomu stabtelti prie kiekvienos ekspozicijos. Labiausiai sudomino senovinių monetų kolekcija. Dažnas norėjo specialiu aparatu iškalti monetą su senovine Lietuvos atributika.

Po ekskursijos po Trakų pilį mokinių laukė laivas „Skaistis“, kuris visą valandą plukdė išvykos dalyvius po Galvės ežerą. Mokiniai galėjo iš visų pusių apžiūrėti salos pilį ir mėgautis plaukimu.

Grįžę iš salos vieni mėgavosi kibinais, kiti apžiūrėjo suvenyrų parduotuvėles. Namo parsivežėme neišdildomų įspūdžių.

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2013-2014.